Разом вчимося, як ми можемо розвиватися і рухатися від залежності до незалежності, та від незалежності до взаємозалежності.
Дякуємо Роману Морозову за цікавий, насичений та корисний тренінг. Цитуємо враження Романа та відгуки хлопців.
 

"Ще 2, 5, 10, 14 років назад їх життя було зруйновано наркотиком. Вони були загрозою для суспільства. Були зруйновані сім’ю. Втрачені роботи, здоров’я. Загублений сенс життя, людська гідність… 
Але Бог врятував їх! Подарував їм ще один шанс на нове життя.
Центр реабілітації Юбилейный Год допомагає не тільки позбавлятися залежності, але й допомагає сформувати нові звички соціалізації.
Сьогодні ми разом вчилися, як ми можемо розвиватися і рухатися від залежності до незалежності, а від незалежності до взаємозалежності.
З одного боку, ці історії врятованих, в буквальному сенсі, перенароджених чоловіків надихають.
З іншого боку, підштовхують, ще активніше і ефективніше займатися профілактикою, щоб наших дітей і молодих людей, з якими ми працюємо, ніколи не прийшлося рятувати…

Дякую вам, чоловіки, що змогли знайти в собі бажання і сили, і буквально повернутися до Життя!"

?? - Найбільше сподобалось – це атмосфера проведення семінару. Вона була справжня, цікава і гнучка. Велике дякую за проведений час.
?? - Мне лично ещё раз дан урок по поводу «никогда не сдаваться». Предоставление конечной цели будет меня вдохновлять идти к ней до конца.
?? - У меня обновилась цель моей жизни! Очень важные принципы привычек. Через семинар пришло понимание как я могу сделать свою жизнь упорядоченей, правильней.
?? - Мне нужно больше поработать над разумом. Нужно читать больше книг, чтобы пополнить свой словарный запас.
?? - Понял как избавить от лишнего, от того, что ворует мое время.
     - Понял, что «незалежність» это очень важно и для того, чтобы служить людям, то есть достичь «взаємозалежності» нужно самому избавиться от своих внутренних «залежностей». 
?? - Семінар дуже корисний, тому що розповідались основні життєві принципи використовуючи які досягається успіх. Дуже багато інформації для саморозвитку та самодисциплінування.
?? - Взяв для себе багато корисної інформації, про яку почув вперше. Побачив, що я можу застосувати, щоб змінити себе в кращу сторону.

#КультурноГромадськийФронт @ Культурно-громадський центр ШELTER+

Опубликовано: 23.11.2018 | Просмотров: 362